Zakupy w Księgarni Volumina.pl są krótkie i składają się z kilku kroków.

Szczegółowe wyjaśnienia znajdą Państwo w naszym poradniku:

Jak kupować? - krok po kroku

Życzymy miłych zakupów

Menu

Kategorie

Dostawa

Indywidualna dedykacja

Opinie o nas

Opinie o księgarni Volumina.pl
   
Dodaj indywidualną dedykację za darmo!
|
Poleć produkt

20.000 mil podmorskiej żeglugi - oprawa twarda

  • Autor: Verne Juliusz
  • Rok wydania oryg.: 1928
  • Oprawa: twarda
  • Strony: 340
  • Wymiary: 170 x 240 mm
  • ISBN: 978 83 7867 407 8
  • Cena: 47,50 zł
  • Podziel się swoją opinią:
    5 /5 (recenzji:2)

Sprzedaż reprintów została przeniesiona do sklepu przeczytaj.pl
      Przedstawiamy Państwu reprint pięknego wydania 20000 mil podmorskiej żeglugi. Jest to chyba najbardziej znana czytelnikom książka Juliusza Verne’a, choć jest ona częścią trylogii. Kapitan Nemo ratuje życie profesora Aronnaxa zabierając go na swoją łódź podwodną pod jednym wszakże warunkiem – profesor i jego towarzysze będą biernie posłuszni rozkazom kapitana i nigdy już nie zejdą na stały ląd. W zamian poznają skrywane głęboko tajemnice mórz i oceanów. Książka jest fascynującą powieścią przygodową, którą często zalicza się do gatunku science-fiction. Gdyby tylko Verne mógł teraz zobaczyć, jak niewiele jego wizja różniła się od współczesnych możliwości techniki. Niemniej Verne uznawany jest przez niektórych badaczy za prekursora współczesnej fantastyki. A tak niewiele brakowało aby został dziedzicem i następcą w kancelarii prawniczej swojego ojca. Tylko zamiłowanie do morza, które tkwiło w nim od dziecka, oraz wrodzona wrażliwość sprawiły, że jego talent pisarski ujrzał światło dzienne. Dziś możecie Państwo zakosztować morskiej przygody w towarzystwie kapitana Nemo i jego kompanów. 
     Prezentowane tu wydanie to reprint książki z 1928 roku. Choć jest to publikacja, która ukazała się aż 50 lat po napisaniu oryginału, zdecydowaliśmy się na wydanie jej w niezmienionej postaci, bez korekty językowej. Naszym celem jest oddanie czytelnikom książki w takim kształcie, w jakim była ona pierwotnie wydana. Dokonaliśmy jedynie zmiany okładki tak, aby wraz z innymi naszymi publikacjami, utworzyła serię wydawniczą. Książka posiada dopasowane kolorystycznie kapitałki, wstążeczkę i zadrukowane wyklejki. Do druku użyliśmy szlachetnego, kremowego papieru, który najbardziej przypomina papiery stosowane na przełomie wieków. Ta książka z pewnością zadowoli kolekcjonerów, fanów marynistyki, a także będzie ciekawą lekturą dla młodszego czytelnika.
Recenzje użytkowników Dodano
star star star star star
Książka b.fajna,prezent dla nastolatka super. Również dla dorosłych,którzy lubią fantastykę, wydanie też zachwyca. Dostawa w terminie,wszystko bez zarzutu. Polecam
16-11-2012
star star star star star nemooo
Super wydanie, poręczny format i bardzo ładna okładka, złocenie jakby patynowane, przecierane, ksiażka wygląda jak taki bardzo stary egzemplarz. Polecam i czekam na pozostałe części trylogii.
03-09-2012